Služby v oblasti managementu kvality v oboru IT

česky
english

O SPOLEČNOSTI

Společnost Zelenka & Kovanic, s.r.o. jsme založili v roce 2013 jako konzultační firmu, která poskytuje svým zákazníkům služby s reálnou přidanou hodnotou.  Zaměřujeme se především na řízení kvality v rámci provozu a rozvoje informačních systémů inženýrským způsobem, tedy na základě faktů a měřených charakteristik kvality. Poskytujeme v této oblasti komplexní nabídku služeb včetně implementace procesů a potřebných nástrojů pro testování. Máme bohaté zkušenosti z celé řady projektů. Využíváme své znalosti a zkušenosti abychom pomáhali tvůrcům a provozovatelům informačních systémů zlepšit kvalitu jejich informačních systémů.

Náš příběh

Honza: K testování jsem se dostal vlastně náhodou a byla to takříkajíc láska na první pohled. Člověk si musí uvědomovat důsledky, způsob uvažování uživatelů na jedné a vývojářů na druhé straně. Nároky jedněch na práci druhých a dokázat je dostat do souladu. Řešení problémů je úžasná zábava. Každý klient je jiný, se specifickými požadavky, specifickými problémy. Na každém projektu se naučím něco nového. Přijít, vidět, zvítězit!

Ivo: Během své dlouholeté profesní kariéry v IT jsem prošel řadou společností od malých českých firem  po mezinárodní korporace. Téměř všude jsem se setkával se smutnou skutečností, že kvalita díla v IT projektech je popelkou. Řekl jsem si, že nastal čas věci změnit. Mám totiž rád, když věci fungují tak jak to od nich očekáváme, tedy spolehlivě, správně a přívětivě, zkrátka jsou-li kvalitní. Jsem přesvědčen, že kvalita věcí, které používáme, má přímý vliv na kvalitu našeho života. Kvalita je pro mě zásadní pojem a očekávám jí v soukromém i profesním životě. Když něco dělám, musí to stát za to.


Co lze měřit,
lze také
efektivně řídit.

Kvalita není
o odškrtnutí položky
v seznamu